Студенттердің шығармашылық жобасы: өзіңнің мерзімді басылымыңның тұжырымдамасы

Bezymannyj 1

2020 жылдың 15 қазанында «Журналистика» білім беру бағдарламасы 4 курс студенттерінің шығармашылық жобасының қорытындылары шығарылды.

Жеке мерзімді басылымды дамыту жобасы «Қазіргі мерзімді басылымдардың тұжырымдамалары» пәнін оқу шеңберінде жүзеге асырылады және студенттерді дәстүрлі және заманауи полиграфия технологиясының негіздері, студенттерге газет-журналдарды баспа үйі мен баспаларда шығару үшін редакторлық және баспа дайындығы негіздері бойынша теориялық және практикалық дайындауға бағытталған.

Қатысушылармен edu.kafu.kz платформасында ұжымдық түрде жүзеге асырылған жобаларды бағалау кезінде мерзімді басылымның шығармашылық тұжырымдамасы, материал мен дизайнның формасы, өзіндік және креативті шешімдердің үйлесімділігі, шығармашылық пен жаңалық бағаланды. Идеяның бірегейлігі, безендіру сапасы, эстетикалық компоненті, орфографиялық және стилистикалық қателердің болмауы да ескерілді.

Ұсынылған жобалар:

Халыгова Милена «Идеал»,
Зайцев Дмитрий «Комфорт и надежность»,
Комнев Кирилл «Начни новый взгляд через фото»,
Курилова Элина «ТретьяковКа»,
Абугалиева Арай «Лучшие повара».

Шығармашылық үшін алғысымызды білдіріп, алдағы уақытта тек сәттілік тілейміз!

Педагогика және психология кафедрасы