Мы работаем над мобильной версией
Маленький дисплей
Сайт еще не адаптирован для вашего разрешения экрана
Минимальное разрешение: 1280x800
Ваше разрешение:

Шет тілдер кафедра оларды мақтан тұтады

Самойлова-Цыплакова Инна Михайловна

2005 ж. бітірген, маманы «Шет тілі: екі шет тілі». 2007 жылы (маманы «Шет тілі: екі шет тілі») бойынша ҚАЕУ магистратурасын бітірді. Қазіргі уақытта ҚАЕУ-да шет тілі кафедрасының аға оқытушысы болып жұмыс істейді.

Моисеева Елена Александровна

Кравченко Алексей Валерьевич