Қазақ тілі мен әдебиетінен VII облыстық қашықтықтан олимпиада

IMG1291
IMG1293
IMG-20210225-WA0010
IMG-20210225-WA0122

2021 жылдың 25 ақпанында Қазақстан-Американдық еркін университеті «Қазақ тілі мен әдебиетінен VII облыстық қашықтықтан олимпиада» өткізді. Облыстық деңгейде өткізілген пәндік олимпиадаға Глубокое, Катонқарағай, Көкпекті, Жарма, Тарбағатай, Зайсан, Бесқарағай, Аягөз, Ұлан, Шемонайха, Күршім аудандары, Риддер және Өскемен қалаларының 10,11-сыныптары бойынша барлығы 173 оқушы қатысты.

Пәндік олимпиадалар - дарынды оқушыларды табу, олардың шығармашылық әлеуетін дамыту және ғылым мен білімге деген қызығушылығын ынталандырудың тамаша тәсілі. Ал олимпиадаға қатысушылар үшін - бұл өз білімдерін тексеру, өзін-өзі бағалау және емтихансыз жоғары оқу орнына түсу мүмкіндігі. Қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша пәндік олимпиада үздіктердің үздігін іріктеуге ғана емес, сонымен қатар болашақ талапкерлердің ойшыл-ақынның дүниетанымын танып-білуге де мүмкіндік туғызады.

Олимпиада https://moodle.kafu.edu.kz/ қашықтықтан оқыту порталында 2 кезең бойынша өткізілді. 1-кезеңде қатысушылар оқу бағдарламасы бойынша қашықтықтан тест тапсырмаларын шешсе, 2-кезең ауызша жауап түрінде болып, оқушылардың қазақ тілі мен әдебиеті бойынша білімдері тексерілді.

Олимпиада қорытындысы бойынша жүлделі орын алғандар:

10-сыныптар арасында:

Айдынқызы Аяла
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан қаласы, «Ю.Гагарин атындағы орта мектебі» КММ
Абызова Ақмарал
Шығыс Қазақстан облысы, Жарма ауданы, «Жанғызтөбе орта мектеп-балабақша кешені» КММ
Самғар Жарқынбек
Шығыс Қазақстан облысы, Катон-Қарағай ауданы, «Көкбастау орта мектебі» КММ

Биыл қашықтықтан өткізілген VII Облыстық Олимпиада
жүлде қоры төмендегідей болды:

Қазақстан-Американдық еркін университеті
Президентінің Гранты
ҚАЕУ-де оқу ақысына 50 % жеңілдік
ҚАЕУ-де оқу ақысына 40 % жеңілдік

Жеңімпаздарды құттықтап, ел болашағы боларлық білімді талапкер дайындаған жетекшілеріне алғыс білдіреміз!

Педагогика және психология кафедрасы