ЛАЙЫҚТЫ МАРАПАТ!

sef wp

21 мамырда онлайн-форматта ҚР Білім және ғылым министрі Асхат Аймағамбетовтың қатысуымен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары ректорларының республикалық кеңесінің отырысы өтті. 21 мамырда онлайн-форматта ҚР Білім және ғылым министрі Асхат Аймағамбетовтың қатысуымен жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары ректорларының республикалық кеңесінің отырысы өтті.

Ректорлық тәжірибесі 37 жылдан асатын академик Ережеп Мәмбетқазиев Қазақстандағы ЖОО басшыларының ішіндегі бірегейі. Осы жылдар ішінде ол тәуелсіз елдің тарихында көрнекті қайраткер және отандық білім мен ғылымның батыл реформаторы ретінде танымал. Оның жасампаздық қызметінің алғашқы парағы - 1991 жылы Егемен Республика жарияланған жылы еліміздің шығысында жаңа университет есігін ашуы.

- Ректорлар кеңесі – бұл елімізде көп жылдан бері табысты жұмыс істеп келе жатқан, қазір жаңару үстіндегі институт, - деп министр Асхат Аймағамбетов кездесуді қорытындылай келе атап өтті. – Бүгінгі кездесу бәріміз үшін жемісті өтті, ең маңызды мәселелер талқыланды, болашаққа жоспарлар белгіленді. Қазақстанда білім беру, оның ішінде жоғары білім беру жүйесіне көптеген негізгі реформалар енгізілуде және Кеңестің оларды табысты іске асыру үшін елеулі ықпал ететініне сенемін.

ҚАЕУ ұжымы және барлық ғылыми-педагогикалық жұртшылық Ережеп Әлхайырұлын кезекті құрметті атағымен құттықтайды