Қазақстан-Американдық еркін университеті мен Таулы-Алтай мемлекеттік университетінің ғылыми серіктестігі

2
3

Қазақстан - Американдық еркін университеті және Таулы-Алтай мемлекеттік университеті (Алтай Республикасы, Ресей) 10 жылдан астам уақыт бойы білім беру үдерісіне, академиялық ұтқырлыққа, ғылыми тағылымдамаларға, ғылыми форумдар, конгрестер, конференциялар өткізуге қатысу арқылы өзара ынтымақтастықты қолдайтын әріптес жоғары оқу орындары болып табылады.

ҚАЕУ Таулы-Алтай мемлекеттік университетінің басшылығы мен жетекші оқытушыларының бастамасымен 2022 жылғы 20 мамырда өткен "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдың өзекті мәселелері" атты Бүкілресейлік (халықаралық қатысумен) ғылыми-тәжірибелік  конференцияның тең ұйымдастырушысы болды.

"Құқық және халықаралық қатынастар" кафедрасының оқытушылары з.ғ.к. Ю.А. Гаврилова, PhD докторы Қ.О.Әлембаев, заң ғылымдарының магистрі Н. М. Жүніспеков, магистрант Е. М. Жүніспеков пленарлық отырысқа қатысты, ал конференцияның студенттік пікірталас алаңында "Құқықтану" білім беру бағдарламасының студенті Ерлан Жұмашұлы Жақыпов сөз сөйледі.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы