2022-2023 оқу жылының «1С» бағдарламалық өнімдерін пайдалана отырып орындалған бітіру біліктілік жұмыстарының XVI Халықаралық  байқауының қорытындылары

«1С» БӨ қолдана отырып, бітіруші біліктілік жұмыстарының  байқауы (ББЖ) «1С» қоғамдастығының жастармен жұмысының маңызды нысандарының бірі болып табылады. Бірінші байқау 2007-2008 оқу жылында өтті, содан бері «1С» тұрақты негізде өткізіліп келеді. Байқау жыл сайын Ресейде де, шет елдерде де көптеген қатысушыларды тартады.

2022-2023 оқу жылының  байқауына 580 ББЖ жіберілді, оның ішінде Ресей Федерациясының 87 аймағынан 563 жұмыс, Қазақстаннан 13 жоба, Беларустан 2 жұмыс, Қырғызстаннан 2 жоба.

2022-2023 оқу жылының  байқау қорытындысы, алдыңғыдай, бірнеше кезеңмен анықталды:  өңірлік деңгейде, федералды округтер (ФО) және шет елдер бойынша,  байқаудың соңғы кезеңінің жеңімпаздарын анықтау.

«1С» бағдарламалық өнімдерін пайдалана отырып орындалған XVI Халықаралық бітіру біліктілік жұмыстарының  байқауының қорытындысы бойынша Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Ақпараттық жүйелер» білім беру бағдарламасының қазіргі 1 курс магистранты Выходцева Викторияның «PRO1C порталының сервистері шеңберінде пайдаланушымен өзара іс-қимыл құралдарын әзірлеу» тақырыбындағы дипломдық жұмысы Республикалық турда бірінші орын алды, диплом жұмысының ғылыми жетекшісі Толстихина Татьяна Сергеевна.

«2022/2023 оқу жылының «1С» бағдарламалық өнімдерін пайдалана отырып орындалған бітіру біліктілік жұмыстарының Халықаралық  байқауының қорытындылары».

Викторияға алдағы уақытта сәттілік пен жеңістер тілейміз!

Бизнес кафедрасы