Anniversary Party: бірінші курс студенттері қатарына қабылдау

11 қазанда «ОЮ» ҰК-да 2024 «Anniversary Party» 2024 бірінші курс студенттері қатарына салтанатты қабылдау өтті. Бұл іс-шара дәстүрлі түрде жыл сайын жаңадан келген студенттерді сәтті бейімдеу және достық жағдай жасау үшін өткізіледі.

ҚАЕУ-нің бірінші вице-президенті Ж.Е.Байкенов жиналғандарға құттықтау сөз сөйлеп, осындай іс-шараны өткізудің маңыздылығын атап өтіп, барлық студенттерге жоғары білім алу жолының сәтті басталуын тіледі.

Келесі болып ҚАЕУ халықаралық байланыстар және ынтымақтастық жөніндегі вице-президенті Дэниэль Бэлласт  бірінші курс студенттерін құттықтады, ол қазірдің өзінде  баршаға ұнаған болған «ҚАЕУ- бұл біз» деген сөзді айтты. Ол сондай-ақ қызықты викторинаның жүргізушісі болды, оның барысында бірнеше студенттер ҚАЕУ тарихы мен ерекшеліктерін білуде бақ сынасты.

Осыдан кейін іс-шараның негізгі бағдарламасы өтті, оған бағалы сыйлықтармен қызықты байқаулар, лотерея, әртүрлі тілдердегі  әсерлі әндер және «Vortex» би ұжымы орындаған флешмоб кірді. Сондай-ақ, баттлға бірнеше адам қатысты, оның барысында бір адам залдың ортасына шығып, бишілердің артынан қимылдарды қайталауға тырысты.

Бірінші курс студенттерінің ресми бөлімінен кейін танымал поп және 90-шы жылдардағы әндерден бастап баяу әуендерге дейінгі әр түрлі жанрдағы әндерге толы дискотека күтіп тұрды. Дискотека репертуарына университеттің авторлық әнұраны да кірді, ол ҚАЕУ-нің басты мерейтойлық іс-шарасында да айтылды.

Нәтижесінде, әрбір қатысушы өзін біртұтас тұтастықтың бір бөлігі атап айтқанда барлығы бір-біріне көмектесуге және оқу күндерін ұмытылмас эмоциялармен толтыруға дайын ҚАЕУ университетінің тату командасы ретінде сезіне алды.