БАТЫС САКСОН ҚОЛДАНБАЛАР УНИВЕРСИТЕТІНДЕ (ГЕРМАНИЯ) IT САЛАСЫНДА МЕНЕДЖЕРЛЕРДІ ДАЯРЛАУ БАҒДАРЛАМАСЫ

Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университеті (Германия) IТ-менеджерлерін дайындау бағдарламасын (Бизнес департаменті, магистратура, 7M04105 «IT-менеджмент»)Қазақстан-Американдық еркін университетімен, Армения мемлекеттік экономика университетімен (Армения), Қырғыз-Германия қолданбалы информатика институты (Қырғызстан) және Халықаралық Қара теңіз университетімен (Грузия) бірлесіп жүзеге асырады. ).

Бағдарлама инженерия, ақпараттану, жаратылыстану ғылымдары және математика саласындағы білім беру бағдарламаларын аккредиттеу агенттігінде (ASIIN, Германия) аккредиттелген.

Бағдарламаның соңында магистранттар екі диплом алады: Қазақстан-Американдық еркін университетінің және Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетінің (Германия).

Оқу процесі ағылшын тілінде өтеді – пәндер, емтихандар, магистрлік диссертация қорғау. Магистрлік диссертацияны жазу қазақстандық және неміс тарапынан екі ғылыми жетекшінің жетекшілігімен жүзеге асырылады.

Қабылдаудың міндетті шарттары:

1. «Менеджмент», «Ақпараттық жүйелер» ББ мамандықтары бойынша бакалавр дәрежесі.

2. Cambridge Certificate, GMAT, IELTS, LCCI-Test, TELC, TOEFL, TOEIC-тестімен расталған В2 деңгейіндегі ағылшын тілін білу.

Серіктестік ЖОО-да оқу тәртібі:

1 семестр – Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетінде (Германия).

2 семестр – Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетінде немесе серіктес университеттердің кез келгенінде.

3 семестр – Қазақстан-Американдық еркін университетінде.

4 семестр – Қазақстан-Американдық еркін университетінде.

Білім алу шарттары:

1. Әріптес ЖОО-лар оқу жоспарын дайындау және енгізу, оқуға қабылдау және заң талаптарына сәйкес бағдарламаны жүзеге асыру бойынша тиісті шығындарды көтереді.

2. Студенттердің шетелде жүруіне және болуына байланысты жеке шығындарын (төлқұжат және виза, халықаралық тасымалдау, медициналық сақтандыру, т.б) серіктес университеттердің ешқайсысы мойынына алмайды.

3. Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетін қоспағанда, серіктес университеттер қабылдау ережелеріне сәйкес оқу ақысын алуы мүмкін.

4. Батыс Саксон қолданбалы ғылымдар университетінде оқу тегін. Цвиккау қ. болған уақыт үшін тек әкімшілік ақы алынады, ол семестрден семестрге дейін өзгеруі мүмкін. Сонымен қатар, Германияда болу кезінде шетелдік студенттер Германияда оқу үшін ұлттық визаны алу кезінде көрсетуі керек ең төменгі күнкөріс шығындары болуы керек.

«IT-Management» қос дипломдық магистратура бағдарламасына қабылдау туралы қосымша ақпарат алу үшін Қазақстан-Американдық еркін университетінің халықаралық бөліміне хабарласыңыз.

Байланыс деректері:

8 777 281 63-71 (Әбілов Серік Мерзоянұлы)

serikabilov@kafu.kz

8 777 855 16 36 (Бордияну Илона Владимировна)

bordiyanuilona@mail.ru

8 777 177 66-39 (Бердібеков Азамат Бердібекұлы)

berdibekov_azama@mail.ru