Кәсіби аудармашылар мен аударма компаниялары қауымдастығының дөңгелек үстелі

2023 жылғы 23 қарашада Қазақстан-Американдық еркін университетінің шет тілдері кафедрасының оқытушылары Қазақстан Республикасының кәсіби аудармашылар және аударма компаниялары қауымдастығының Дөңгелек үстелінің онлайн-кездесуіне белсенді қатысты. Онлайн-кездесу Астана қаласының Халықаралық университетінің базасында өтті.

Аудармашыларды оқыту сапасын арттыру, білім беру бағдарламасын жаңарту мақсатында еңбек нарығындағы өзгерістерді ескере отырып, бағдарламаны тиісінше түзету мен бейімдеуді талқылау үшін Дөңгелек үстел форматында отырыс өткізу ұсынылды.

Кездесу барысында отандық және ресейлік әріптестер ана тілін үйренудің маңыздылығын, аударма редакторларын даярлау қажеттілігін, университеттерде көркем аударма орталықтарын ашу мүмкіндіктерін және тағы басқаларды талқылады.

Біз кәсіби аудармашылар мен аударма компаниялары қауымдастығына ынтымақтастық үшін алғыс айтамыз!

Шет тілдері кафедрасы