«Өрлеу» біліктілікті арттыру Ұлттық орталығы» АҚ филиалынан кәсіптік бағдар беру мәселелері бойынша  кездесу

2024 жылдың 29 сәуірінде Өскемен қаласы әкімдігінің «Оралхан Бөкей атындағы орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ базасында орта мектептерден жетекші жоғары оқу орындары  және колледждермен кәсіптік бағдар беру бойынша кеңесшілерді таныстыру мақсатында облыстағы жоғары оқу орындары мен колледждердің өкілдерімен кездесу өтті. Кездесу «ШҚО бойынша кәсіби даму институты «Өрлеу» біліктілікті арттыру Ұлттық орталығы» АҚ филиалының біліктілігін арттыру аясында өтті.

Бұл іс-шарада университет атынан «Бизнес» кафедрасының аға оқытушысы Юлия Владимировна Трофимова сөз сөйлеп, шеберлік сабағын  көрсетті.

Юлия Владимировна Қазақстан-Американдық еркін университетінің тарихы мен қазіргі жағдайы, білім беру келешегі және оқу үдерісіне заманауи тәсілдер туралы айтты.

Пікір алысу қорытындылары бойынша кәсіптік бағдар беру бойынша кеңесшілер қабылдау, гранттар, оқыту ерекшеліктері туралы сұрақтар қойды, сонымен қатар ҚАЕУ, ҚАЕУ Жоғары колледжі және Өскемен экономика және қаржы колледжінің білім беру бағдарламалары туралы барлық қажетті ақпаратты алды.