ҚАЕУ-2024 жоғары колледжінің түлектеріне дипломдар тапсыру

2024 жылғы 28 маусымда ҚАЕУ жоғары колледжінің түлектеріне дипломдар салтанатты түрде табыс етілді!

Бүгін-сіздің өміріңіздегі маңызды және көптен күткен күн:сіздің шыққан күніңіз. Бұл сәт бір кезеңнің аяқталуын және мүмкіндіктер мен сынақтарға толы жаңа кезеңнің басталуын білдіреді.

Колледжді бітіру-бұл сіздің еңбекқорлығыңыздың, адалдығыңыздың және адалдығыңыздың нәтижесі. Сіз кәсіби өмірде табысты болуға көмектесетін білім мен дағдыларды игеру арқылы көптеген қиындықтарды сәтті жеңдіңіз. Бітіру-бұл тек бітіру ғана емес, сонымен қатар сіздің мансабыңыздың басталуы. Енді сізде алған біліміңізді қолдануға, армандарыңызды жүзеге асыруға және жаңа биіктерге жетуге мүмкіндік бар.

Есіңізде болсын, сәттілік өзіне және олардың қабілеттеріне сенетіндерге келеді. Алға жылжудан, жауапкершілікті өз мойнына алудан және қиындықтарды жеңуден қорықпаңыз. Әрбір сынақ-өсу және өзін-өзі жетілдіру мүмкіндігі.

Құрметті түлектер! Қазақстан-Америка еркін университеті сізді колледжді табысты бітіргеніңізбен құттықтайды және біздің университетте оқуды жалғастыруға шақырады!

Колледжді тез және сапалы бітіргеннен кейін жоғары білім алғыңыз келе ме?

Сіздерді Қазақстан-Америка еркін университеті күтеді! Бізге жазылыңыз және 2 немесе 3 жыл ішінде жоғары білім алыңыз!