ҚАЕУ-де Қостанай облысының тұрғындары үшін гуманитарлық көмек жиналды

Қазақстан-Америка еркін университетінде су тасқынынан зардап шеккен қазақстандықтар үшін облыстық еріктілер фронт-офисіне қажетті заттарды сатып алып, тапсырды.

Бұл жаңа төсек-орын жинақтары (жастықтар, көрпелер, матрацтар), Сүлгілер, ыстық тамақ термостары, тұрмыстық керек-жарақтар және басқа заттар.

Біздің университетте қиын жағдайға тап болғандарға қажетті қолдау көрсетуге әрқашан дайын. Өткен жылы ҚАЕУ-де табиғи өрттермен күрескен кезде абай облысына гуманитарлық жүк жиналып, жөнелтілді, – деді ҚАЕУ жастар саясаты жөніндегі проректоры Наталья Уразова. – Бүгін облыстық еріктілер фронт-офисіне су тасқынынан зардап шеккен қазақстандықтар үшін барлық қажетті заттарды тапсырды. Гуманитарлық көмек Қостанай облысына жіберіледі.

ҚАЕУ қоғаммен байланыс орталығы