ҚАЕУ мерейтойға орай қызметкерлерді құрметтеуді жалғастыруда

Қазақстан-Американдық еркін университетінің 30 жылдығын атап өту аясында  университеттің дамуына баға жетпес үлес қосқан адал қызметкерлерге ерекше көңіл бөлінді. Бүгін құттықтауды ҚАЕУ кітапханашысы Гүлжанат Ақзамқызы Наурызбаева қабылдады, ол ұзақ жылдар бойы өз жұмысында жоғары кәсібилік пен адалдықты көрсетті.

Гүлжанат Ақзамқызы көп жылғы жемісті еңбегі үшін, сондай-ақ университеттің білім беру ортасын құруға және қолдауға қосқан баға жетпес үлесі үшін марапатталды. Оның студенттер мен оқытушыларға деген қамқорлығы және кітапхананы жетілдіру бойынша үздіксіз жұмысы ҚАЕУ табысының маңызды бөлігіне айналды.

Университет ұжымы мен басшылығының құттықтаулары әрбір қызметкердің үлесі бағаланатынын растады.