ҚАЕУ оқытушысы Халықаралық ғылыми-тәжірибелік  конференцияға қатысты

2024 жылдың 24 сәуірінде ҚАЕУ «Педагогика және психология» кафедрасының аға оқытушысы Лидия Александровна Мисевра онлайн режимінде «Болашақ идеясы  мәнмәтініндегі үздіксіз білім беру: ересектерді оқытудың педагогикалық технологиялары мен тәжірибесі».

Конференцияны Мәскеу қаласының білім және ғылым департаменті, Мәскеу қаласының «Мәскеу қалалық педагогикалық университеті» мемлекеттік автономды жоғары оқу орны ұйымдастырды. Конференция барысында қатысушылар есейгендіктің заманауи  түсініктері мен  өзекті сипаттамаларын талқылады. Олар білім берудің өзін-өзі құрудың өз жұмыс тәжірибесін көрсетуге мүмкіндік алды.

«Есейгендіктің заманауи түсіну  мәнмәтінінде білім беруді даралау және жеке болашақ жобалары» халықаралық проблемалық-жобалық семинары аясында Лидия Александровна «Университеттегі білім беруді даралау. Тәлімгерлік және болашақпен жұмыс: Қазақстаннан көзқарас» атты баяндамасын ұсынды.

Педагогика және психология кафедрасы