ҚАЕУ-2023 бейіндік сыныптарының ашылуы

2023 жылғы 09 қарашада Қазақстан-Американдық еркін университетінің бас оқу ғимаратында Өскемен қаласының оқушылары үшін бейіндік сыныптар ашылды. 2023-24 оқу жылында ЖОО-да екі жылдық оқуы бар екі бизнес – класс-10 және 11-сынып оқиды.

Сонымен қатар, қала мектептерінің түлектері үшін (орыс және қазақ тілдерінде оқыту) 2 сынып ашылады.

Жобаның ашылуына университеттің басшылық құрамы мен «Бизнес», «Құқық және халықаралық қатынастар», «Шет тілдері», «Педагогика және психология» кафедраларының оқытушылары қатысты, олар ҚАЕУ-нің жаңа білім алушыларына өз мақсаттарына қол жеткізуді және болашақ мамандықтың көкжиегін ашуды тіледі. Сондай-ақ,  құттықтау сөздерін былтырғы жылдың бейіндік сыныбының түлектері айтты, олар қазір ҚАЕУ-нің 1 курсында оқиды.

«ҚАЕУ бейіндік сыныбы» жобасы оқушыларға бірегей білім беру мүмкіндігін беріп қана қоймайды, сонымен қатар көшбасшылардың жаңа буынын сапалы әрі үздіксіз оқытуды қамтамасыз ету үшін Қазақстан-Американдық еркін университеті мен мектептер арасындағы ынтымақтастықтың маңыздылығын атап көрсетеді.

Жұртшылықпен байланыс орталығы