ҚАЕУ делегациясы Нюрнберг Техникалық университетінің Халықаралық апталығына қатысты

Халықаралық академиялық ынтымақтастықты кеңейту шеңберінде Қазақстан-Американдық еркін университетінің делегациясы Георг Симон ОМ атындағы Нюрнберг Техникалық университетінің (Германия) бизнес-әкімшілендіру факультетінде Халықаралық аптада  табысты қатысты.

6-10 қараша аралығында ҚАЕУ оқытушылары пікірталастар мен мәдени іс-шараларға қатысып, шетелдік студенттер мен магистранттардың назарына халықаралық аудитория алдында жоғары оқу орнының жетістіктері мен мүмкіндіктерін көрсете отырып, қонақ дәрістерін ұсынды.

Германия университетінің басшылығымен ынтымақтастық мәселелері туралы келіссөздерге ерекше назар аударды. Халықаралық білім беру кеңістігін дамыту үшін жаңа көкжиектер ашатын «Халықаралық бизнес» мамандығы бойынша қос дипломды бағдарламаны әзірлеуді және студенттермен алмасуды қоса алғанда, академиялық бағдарламаларды интеграциялау жолдары талқыланды.

Жұртшылықпен байланыс орталығы