ҚАЕУ оқытушысы жас педагогтар Форумына қатысты

2023 жылдың 6-7 қыркүйегінде Барнаулда «Жас мұғалім. Табыс формуласы» атты Бүкілресейлік форум (халықаралық қатысумен) болып өтты.

Ресейден, сондай-ақ Қазақстан мен Тәжікстаннан келген жас педагогтар мен тәлімгерлер Алтай мемлекеттік педагогикалық университетінің базасында білім беру саласының жаңа бастаған мамандарының алдында тұрған мәселелерді талқылау үшін жиналды. Форум жұмысына 400-ге жуық педагог қатысты.

Екі күн ішінде ЖОО базасында сабақтар мен шеберлік   сыныптары өтті. Қатысушылар тәлімгерлік, оқушылардың ғылыми және жобалық-зерттеу қызметін ұйымдастыру, еріктілік және оқу процесінде цифрлық технологияларды пайдалану туралы айтты.

Форумда Қазақстан-Американдық еркін университетін Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының аға оқытушысы С.А. Мужчиль таныстырды.. Савелий Александрович қазақстандық жоғары білімнің ерекшеліктері туралы айтып, педагогикалық тәжірибесімен бөлісті.

Форум педагогикалық шеберлікті арттыруға, Ресей мен Тәжікстанның әріптестерімен ынтымақтастық орнатуға ықпал етті.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы