ҚАЕУ студенттері үшін халықаралық академиялық ұтқырлық мүмкіндіктері

2023 жылғы 10 қазанда Қазақстан-Американдық еркін университетінің бірінші курс студенттері халықаралық бағдарламалар және ынтымақтастық жөніндегі Вице-президент Дэниел Бэлластпен кездесті.

Кездесу барысында Д.Бэлласт бірінші курс студенттеріне ҚАЕУ жылдар бойы жүзеге асырып келе жатқан халықаралық академиялық ұтқырлық мүмкіндіктері туралы айтып берді. Бұл әртүрлі бағдарламалар мен гранттар, Еуропа елдері мен АҚШ-тағы тағылымдамалар.

Мысалы, бұл «Халықаралық көшбасшылық» бағдарламасы (Islp – International Servant Leadership Program) – Co-serve International ұйымымен бірлесіп құрылған бірегей бағдарлама. Бұл бағдарлама қоғамға қызмет ету, әр адамның қадір-қасиеті мен жеке басын құрметтеу, жеке және кәсіби әлеуетін дамыту, жоғары нәтижелерге қол жеткізу үшін команда құру және шығармашылық күш-жігерді біріктіру қағидаттарына негізделген көшбасшылыққа жаңа тәсілдерді оқыту мақсатында біздің университеттің студенттері, магистранттары мен докторанттары үшін арнайы әзірленген.

Сондай-ақ, кездесуде ҚАЕУ студенттері сөз сөйледі, олар түрлі бағдарламалар бойынша оқуды аяқтап, халықаралық академиялық ұтқырлық тәжірибесімен бөлісе алды.

Кездесу соңында бірінші курс студенттері ҚАЕУ президенті Мәмбетқазиев Ережеп Әлхайырұлымен сөйлесе алды.

Жұртшылықпен байланыс орталығы