Қаныш Сәтбаевтың 125 жылдығына орай ұйымдастырылған «ғылымның дамуына қосқан елеулі үлесі үшін» халықаралық ғылыми байқауы

2024 жылдың қаңтар-мамыр айлары аралығында «Бөбек «Жалпыұлттық қозғалысы» қауымдастығы нысанындағы заңды тұлғалар бірлестігі «ғылымның дамуына елеулі үлес қосқаны үшін»конкурсын өткізді.

Бұл байқаудың негізгі мақсаты үздік маңызды және инновациялық жобаларды анықтау, ғылыми қызығушылықтарды ілгерілету, ғылым мен білім беруді дамыту үшін ортақ біріктіруші алаң құру болып табылады. Жеке жетістіктерді насихаттау.

Қазақстан-Америка Еркін университетінің бизнес кафедрасының 1 курс докторанты Елдар Мүбараков философия докторы (PhD), профессор Илона Бордиянудың жетекшілігімен Қаныш Сәтбаевтың 125 жылдығына орай ұйымдастырылған халықаралық ғылыми байқаудың жеңімпазы атанды.

Байқауға Қазақстан, Әзірбайжан, Ресей Федерациясы, Армения, Қырғызстан, Моңғолия, Қытай Халық Республикасы және Беларусь ғалымдары қатысты.

Докторанттың «analysis of experience of Kazakhstan and foreign countries in the field of gender equality management in the labour market» тақырыбындағы ғылыми мақаласы «ғылымның дамуына қосқан елеулі үлесі үшін»журналының І санына енгізілген.

Сондай-ақ, Елдар Мүбараков «ғылымның дамуына қосқан елеулі үлесі үшін» медалімен және лайықты ғылыми жұмысы үшін ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

Докторант Елдар Мүбараковқа одан әрі ғылыми табыс тілейміз!

Бизнес кафедрасы