Қазақстан-Американдық еркін университеті халықаралық ынтымақтастықтың көкжиегін кеңейтуді жалғастыруда.

АҚШ-та ҚАЕУ жазғы көшбасшылық бағдарламасы үлкен табыспен аяқталды. Бағдарламаға қатысушылар – Қазақстан-Американдық еркін университетінің студенттері Орталық Орегон штатындағы жетекші кәсіпорындарға барып, менеджмент пен көшбасшылық саласындағы  практиктермен танысудың бірегей мүмкіндігіне ие болды.

Бұл бағдарламаның ерекше жетістігі – американдық теледидарға шығуымыз! Студенттеріміз көшбасшылық қабілеттерін дамытып, қоғамымызға өз үлестерін қосу үшін Қазақстанға қайта әкелетін өздерінің түсініктері мен тәжірибелерімен бөлісті.

ҚАЕУ көшбасшылық бағдарламасы болашақ көшбасшыларды қалыптастыруға қалай көмектесетінін көру үшін репортажды қараңдар!