ТМЗУ оқытушысының  ҚАЕУ-дегі қонақ онлайн-дәрісі

2023 жылғы 12 қазанда өзара түсіністік туралы меморандум аясында Ташкент мемлекеттік заң университетінің Халықаралық құқық және адам құқықтары кафедрасының оқытушысы Фаррух Умиджанович Нұруллаевтың ҚАЕУ құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының Құқықтану, Құқық және құқық қорғау қызметі, Құқық және кеден қызметі білім беру бағдарламаларының 3 курс студенттеріне арналған онлайн-қонақ дәрісі өтті.

«Өзбекстан Республикасындағы заң шығару» дәрісінің тақырыбы біздің студенттер үшін өте қызықты болды. Біздің қонақ Өзбекстан Республикасында заң шығару тұжырымдамасы мен принциптері, заң шығару бастамасы және белгілі бір заң жобаларын қабылдау кезеңдері туралы айтты.

Ташкент мемлекеттік заң университетімен ынтымақтастығымыз жалғасып жатқанына қуаныштымыз!

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы