«Трансформация және басымдықтардың өзгеруі жағдайындағы туризм және қонақжайлылық индустриясы» Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясы

2023 жылғы 6 сәуірде Қазақстан-Американдық еркін университеті мен Новосибирск мемлекеттік экономика және басқару университеті арасындағы білім және ғылым саласындағы ынтымақтастық туралы шарт шеңберінде бизнес кафедрасы Халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға қатысты.

Конференцияны Экономикалық даму министрлігі, «Новосибирск туристік ұйымдарының қауымдастығы» ҰК, қызмет көрсету саласындағы бизнес кафедрасы, Новосибирск мемлекеттік экономика және басқару университетінің менеджмент кафедрасы (Новосибирск) ұйымдастырды.

«Туризм және қонақжайлылық саласының құзыретті кәсіби кеңістігіндегі инновациялық тәсілдер мен жаңа білім беру технологиялары» секциясы аясында к.ғ.к. бизнес кафедрасының  қауымдастық профессоры  Вудворд Д.Б. «Шығыс Қазақстан облысының туристік бизнесінің оқу процесі мен қажеттіліктерін интеграциялау»тақырыбында баяндама жасады.

Сондай-ақ, «Туризм және қонақжайлылық саласының өңірлік ерекшеліктері, даму басымдықтары мен мәселелері» атты басқа секция аясында «Шығыс Қазақстанның туристік дестинация ретіндегі дамуындағы ұлттық мәдени мұраның рөлі» тақырыбында «Туризм» ББ білім алушы С. Просин, бизнес кафедрасының аға оқытушысы Е. Е. Сумарева баяндама жасады.

Қатысушылар зерттеу нәтижелерімен танысты, туризм саласындағы инновациялық тәсілдердің трендтерін, қонақжайлылық қызметтері саласындағы кәсіпорындарды басқарудың заманауи тәсілдері мен стильдерін талқылады, туристік қызметтер саласындағы цифрландырудың ерекшеліктерін анықтады және тағы да басқалар.

Бизнес кафедрасы