«Жарнамалық фотосурет» тақырыбындағы  шеберлік сабағы

«Журналистика» білім беру бағдарламасының Қазақстан-Американдық еркін университетінің 2 курс студенттері үшін 2024 жылғы 04 сәуірде «Жарнамалық фотосурет» тақырыбында шеберлік  сабағы өтті.

Тәжірибеге бағытталған оқытуды жүзеге асыру мақсатында педагогика және психология кафедрасының аға оқытушысы Л.А.Мисевра белгілі коммерциялық фотограф Инна Мамедованы шақырды.

Шеберлік сабағы барысында студенттер камераның негізгі параметрлері (ISO ұғымдары, ысырма жылдамдығы, экспозиция, фокус) туралы теориялық білім алды, кадрдың, жарықтың, фонның құрамының ерекшеліктерін талдады, фотограф-практиктің жұмыс құралдары мен лайфхактарын білді. Алынған білім  тәжірибелік сабақта бірден бекітілді. Студенттер портреттік және тақырыптық фотосуреттерді пысықтады, үлгімен байланыс орнату, кадр мен композиция құру дағдыларын алды.

Инна Мамедоваға ҚАЕУ студенттеріне фотошебердің кәсіби дағдыларын қалыптастырғаны және дамытқаны үшін алғыс айтамыз!

@innamamedova.photo бірлесіп жазған