Г.С.Ом атындағы қолданбалы ғылымдар Техникалық университетіндегі интерактивті дәрістер

Қазақстан-Американдық еркін университеті делегациясының Г.С. Ом атындағы Техникалық қолданбалы ғылымдар университетіне (Нюрнберг қ., Германия) сапары аясында. шет тілдері кафедрасының меңгерушісі Новицкая Юлия Васильевна «Academic writing» («Академиялық жазу») пәні бойынша «International Business and Technology» білім беру бағдарламасының бакалавриат студенттеріне арналған бірқатар интерактивті дәрістер оқыды.

Дәрістер аясында академиялық эссе үшін әр түрлі параграфтар жазу мәселелері қарастырылды. Студенттер академиялық жазудың осы жанрының дизайнының айрықша ерекшеліктері туралы білді, параграфтардың әртүрлі түрлерін тануды, негізгі идеяларды тұжырымдауды және негізгі ойды растайтын және дамытатын дәлелдер келтіруді, фокустың ауысуын болдырмауды және мәлімдеменің байланысын қамтамасыз етуді үйренді. Студенттер жоғары белсенділік көрсетті және олар үшін жаңа оқыту әдістемесіне жоғары қызығушылық танытты. Екі университет те оқытушылармен алмасу тұрғысынан ынтымақтастықты жалғастыруға үміт білдірді.