ҚАЕУ-де жаппай ашық онлайн-курстарды (MOOC) іске асыру

Заманауи білім беру технологиялық өзгерістермен сөзсіз байланысты, ал Қазақстан-Американдық еркін университеті – бұл үдерістегі Қазақстанның алдыңғы қатарлы жоғары оқу орындарының бірі. Жаппай ашық онлайн курстар (MOOC) – бұл ҚАЕУ өзінің білім беру процесіне сәтті енгізіп, білімге қол жетімділікті кеңейтіп, студенттеріне әртүрлі салаларда оқуға мүмкіндік беретін инновациялардың бірі.

MOOC-бұл орналасқан жері мен мәртебесіне қарамастан, барлық адамдар үшін қол жетімді онлайн курстар. Бұл курстар өнер мен гуманитарлық ғылымдардан бастап техникалық және ғылыми пәндерге дейінгі көптеген пәндер бойынша білім алуға мүмкіндік береді.

MOOC студенттерге икемді оқу кестесін ұсынады. Студенттер қашан және қай жерде оқуға ыңғайлы екенін таңдай алады, бұл оларға білім беруді жұмыспен және басқа да міндеттермен үйлестіруге мүмкіндік береді.

ҚАЕУ білім беру, құқық, кәсіпкерлік, ақпараттық технологиялар, шет тілдері және басқа да көптеген гуманитарлық бағыттар бойынша курстарды қоса алғанда, MOOC-тың кең спектрін ұсынады. Бұл студенттерге білім беру бағдарламасына сәйкес келетін курсты таңдауға мүмкіндік береді.

Қазіргі уақытта ҚАЕУ 50-ден астам MOOC курстарында оқу мүмкіндіктерін ұсынады. Университет оқытушылары мазмұнында оқытудың өзектілігі мен сапасын қамтамасыз ететін курстар әзірлейді.

Жұртшылықпен  байланыс орталығы