«HubTech: Болашаққа арналған инновациялар» бизнеске арналған ІТ-жобаларды қорғауға қатысушыларға сертификаттарды табыстау

2024 жылдың 14 мамырында Қазақстан-Американдық еркін университетінде Өскемен қ. Ы. Алтынсарин атындағы №39 орта мектептің 10-сыныбы, «HubTech: Болашаққа инновация» бизнеске арналған IT-жобаларды қорғау шеңберінде ҚАЕУ Бейіндік бизнес-сыныбының қатысушыларына сертификаттар тапсырылды.

10 және 11 сынып оқушыларына арналған «ҚАЕУ бейіндік сыныптары» білім беру жобасы оқуға түсуге бір жыл қалғанда университетпен танысуды көздейді. Оқу жылы барысында балалар университетімізде бар барлық білім беру бағдарламаларымен танысты. Ал осы білім беру бағдарламаларының әрқайсысының ерекшеліктері мен тартымдылығын тікелей ішінен, ҚАЕУ оқытушыларының өздерінінің көрсетуі университеттің басты міндеті болды. ҚАЕУ-де мамандандырылған сыныптарды ашу идеясы ҚАЕУ президенті Ережеп Әлхайырұлы Мәмбетқазиевке тиесілі.

Жеңімпаздарды ҚАЕУ ректорының кеңесшісі Наталья Александровна Нестеренко, «Бизнес» кафедрасының меңгерушісі Илона Владимировна Бордияну және жоба оқытушылары Мамырбекова Динара Самарқанқызы мен Мұратұлы Дидар құттықтады.

1 орынды және ҚАЕУ-де оқу ақысына 50% жеңілдікті «GREEN CHEF.KZ» салауатты тағам кафесі» жобасымен Ильгов Егор Юрьевич жеңіп алды;

2-орынды және 30% жеңілдікті «Кристалл» киберқауіпсіздік компаниясы» жобасымен Гаврилов Петр Владимирович пен Хайре Нирананд Датта, «Оператор» Эко-ателье» жобасымен Старченко Яна Анатольевна жеңіп алды;

3-орынды (оқытуға 20% жеңілдікті) Төлеген Асанәлі Саянұлы «Пластикті қайта өңдеу «Қалдықтарды қайта өңдеу» жобасымен ие болды.

Барлық қатысушыларды құттықтаймыз!