Мы работаем над мобильной версией
Маленький дисплей
Сайт еще не адаптирован для вашего разрешения экрана
Минимальное разрешение: 1280x800
Ваше разрешение:

«Құқық және халықаралық қатынастар» кафедрасы

«Құқық және халықаралық қатынастар»кафедрасы келесі білім беру бағдарламалары бойынша кадрлар даярлауды жүзеге асырады:

1. Бакалавриат:

– Құқықтану;

– Құқық және құқық қорғау қызметі;

– Құқық және кеден қызметі;

– Халықаралық қатынастар.

2. Магистратура:

– Құқықтану;

– Халықаралық қатынастар.

3. Докторантура:

– Құқықтану.

Кафедраның штаттық құрамында ғылым докторы, РhD докторы, ғылым кандидаты дәрежелері мен атақтары бар оқытушылар бар. Кафедраның ПОҚ тұрақты түрде кафедрааралық, жоғарғы оқу орныаралық, аймақтық және халықаралық ғылыми конференциялар мен іс-шараларға қатысады, ҚАЕУ және басқа да практикалық білім беру мекемелерінде білілікті арттыру курстарынан өтеді.

Ғылыми-педагогикалық кадрлерді алу мен тағайындау ғылыми мамандану бағыты мен педагогикалық дайындық деңгейі, кәсіби дәрежесінің жеткіліктігі бойынша алынады.Оқытудың алдыңғы қатарлы педагогикалық тәжірибесі үнемі кафедра отырысында қарастырылады. Жаспедагогтар практикалық және ғылыми-педагогикалық тәжірибесі бай озық оқытушылар, яғни тәжірибелі тәлімгерге бекітіледі.

Оқытушылар студенттермен белсенді ғылыми жұмыстар жүргізеді: олимпиадалар, конференциялар, дөңгелек үстелдер, студенттік жұмыстар сайыстарын өткізеді.

Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстары шеңберінде кафедрада «Цивилист», «Кеденші», «Международник» студенттер ғылыми үйірмелері, «Фемида» студенттік юридистік клиникасы қызмет атқарады. Ол – студенттердің өндірістік іс-тәжірибеден өтетін орны ғана емес, тұрғындарға тегін заң тұрғысынан көмек көрсететін мекеме.