Проф. дамыту және өзара іс-қимыл

Серіктестік бағдарламасы аясында British Council және «ғылым Қоры» АҚ «Ньютон – Әл-Фараби атындағы қазұу базасында» Қазақстан — Американдық еркін университеті Орталығы ашылды, кәсіби даму және өзара іс-қимыл.

Қазақстанда Барлығы ашылды 14 осындай Орталықтар бар. Орталығы базасында Қазақстан — Американдық еркін университеті құрылды үшін Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстарында.

Мақсатында Орталықтың қызметін қолдау болып табылады ғылыми-зерттеу қызметін және нәтижелілігін арттыру, зерттеулер өсуіне ықпал ету зерттеушілердің біліктілігін, ғылыми-техникалық қызметкерлердің және ғылыми жетекшілердің, сондай-ақ өзара іс-қимыл зерттеушілердің пайдаланушылармен түпкілікті нәтижелерге.

Семинарлар өткізеді білікті жаттықтырушылар Ұлыбритания.

Жобаның қатысушылары болып табылады ғалымдар мен жоғары оқу орындарының оқытушылары, орта, техникалық және кәсіптік білім беру, ғылыми қызметкерлері мен өкілдері, өнеркәсіп секторының дамуына мүдделі ғылыми қызмет.

Жұмыс тілі – ағылшын.