ҚАЕУ студенттері  «AntiParacraft-2024» қатысты

Қазақстан-Американдық еркін университетінің студенттері Алина Косенко, «Психология» ББ 1 курс студенті және «Құқық және құқық қорғау органдары»   3 курс студенті Зарлықанов Мейірім С.Аманжолов атындағы ШҚУ және С. Д.Серікбаев атындағы ШҚТУ студенттерімен бірге Көкшетау қаласында өткен «AntiParacraft-2024» бірінші республикалық сыбайлас жемқорлыққа қарсы квестке қатысты. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы квест бірнеше кезеңнен тұрды, онда студенттер Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнамасы бойынша білімдерін көрсетті, жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы ағарту және адалдықты дамыту, сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін жою мәселелерін шешу бойынша өз кейстері  тұсаукесерлерін жасады.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы