«Автоматтандырылған ақпараттық жүйелердегі педагог жұмысының тәжірибелік аспектілері» семинары

2022 жылдың 9 желтоқсанында ҚАЕУ педагогика и және психология кафедрасының білім берушісі Абылгазинова Айгерим Бауыржанкызы семинар өткізді. Семинар Қазақстан мектептерінің «Күнделік» электронды журналдары мен күнделіктерінің практикалық аспектілеріне байланысты өтті.

Аталған семинар «Білім берудегі IT-технологиялар» пәнін зерделеу шеңберінде өткізілді және Kundelik.kz ,lline mektep, bilimland.kz. автоматтандырылған ақпараттық жүйелердегі жұмыстың  тәжірибелік аспектілерін қозғады «Орыс тілі мен әдебиеті», «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі»  мен «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламаларының студенттері автоматтандырылған ақпараттық жүйелер мәліметтері туралы жұмыс ерекшеліктерімен танысты. Семинар спикері болашақ педагогтарға осы жүйелердегі жұмыс стандарттарын,  тәртіптерін түсіндірді, ал студенттер көрсетілім кезінде туындаған сұрақтарын қоя алды.

Ынтымақтастық үшін алғысымызды білдіреміз!

Педагогика және психология кафедрасы