Экономика және қаржы колледжінің студенттеріне арналған кездесу

2024 жылғы 17 сәуірде Қазақстан-Америка еркін университеті Өскемен экономика және қаржы колледжінің студенттері үшін кәсіптік бағдар беру кездесуін өткізді.

Кездесуге ҚАЕУ Халықаралық бағдарламалар және ынтымақтастық жөніндегі вице-президенті Дэниел балласт, Байкеновтің бірінші вице-президенті қатысты
Жасұлан Ермолұлы, қысқартылған білім беру бағдарламалары факультетінің деканы Шефер Надежда Михайловна, бизнес кафедрасының меңгерушісі Бордиану Илона Владимировна, маркетинг және қабылдау бөлімінің бастығы Бердібеков Азамат Бердібекұлы.

Кездесудің модераторы колледж директоры Набиев Ерсайын Ахметвалиевич болды.

Кездесуде Жасұлан Ермолұлы студенттерге ЖОО-да оқудың күндізгі қысқартылған түрі, колледж түлектерінің оқу мерзімі 2 жылдан 3 жылға дейінгі жоғары білім алу мүмкіндіктері туралы айтып берді.

Экономика және қаржы колледжінің студенттері кездесуге қатысушыларға академиялық ұтқырлық және халықаралық тағылымдамалар туралы сұрақтар қойды. Даниэль балласт бұл сұрақтарға шетелде оқу мүмкіндіктері туралы айтып, толығырақ жауап берді.

Шефер Надежда Михайловна өзінің кіріспесін күндізгі Оқытудың қысқартылған түрін ұйымдастыру тақырыбына арнады.

Азамат Бердібеков колледж түлектері үшін қолда бар мамандықтарға түсу ережелері мен гранттардың болуы туралы айтып берді.

Кездесу Илона Владимировнаның сөз сөйлеуімен аяқталды, ол бизнес кафедрасының артықшылықтары мен университеттің қос дипломды білім беру бағдарламалары туралы айтты.

Маркетинг және қабылдау бөлімі