Халықаралық әйелдер күні құтты болсын!

Құрметті әріптестер!

Университет атынан ұжымның барлық әйелдерін Халықаралық әйелдер күнімен құттықтаймыз!

Бұл көктемгі мереке — біздің қоғамдағы әйелдердің маңызды рөлін, олардың  бірегей қасиеттері мен маңыздылығын атап өтетін ерекше күн. Сіздердің жұмыстарыңыз бен халықаралық серіктестік университетіне қосқан үлестеріңіз баға жетпес және біз сіздердің адалдықтарыңызға, кәсібиліктеріңізге және еңбекқорлықтарыңызға шын жүректен ризамыз.

Сіздер бәрімізге үлгі болып табыласыздар: жұмыс пен отбасылық өмірді қалай сәтті үйлестіруге, басқаларға қамқорлық пен көңіл бөлуге, жоғары нәтижелерге қол жеткізуге және әлі де талғампаз және нәзік болып қалуда.

Сіздерге денсаулық, бақыт және барлық бастамаларыңызға сәттілік тілейміз! Бұл мереке сіздердің өміріңіздегі жаңа жарқын жетістіктер мен ұмытылмас сәттердің бастауы болсын!

Ізгі тілектермен,

ҚАЕУ президенті, ҚР ҰҒА академигі