Халықаралық ынтымақтастық жөніндегі вице-президент Дэниел Бэлластпен сұхбат

«Журналистика» білім беру бағдарламасының студенттері Қазақстан-Американдық еркін университетінің халықаралық бағдарламалар және ынтымақтастық жөніндегі вице-президенті Дэниел Бэлластпен сұхбат дайындады.

Дэниэль Бэлласт – АҚШ азаматы, «Со-Serve International» (АҚШ) ұйымының вице-президенті. Пурдью университетінің (АҚШ) түлегі. 1999 жылы Д. Бэлласт қазақ филологиясының магистрі дәрежесін алды, дипломды Қазақстан Президенті Н. Назарбаевтың өзі табыс етті. Д.Бэлласт ҚАЕУ құрылған күннен бастап оның халықаралық білім беру бағдарламаларын үйлестіретін вице-президенті болып табылады. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «ҚР білім беру ісінің құрметті қызметкері» белгісімен марапатталған.

Жұртшылықпен байланыс орталығы