Өскемен қаласының №34 мектебінде Лицей күні

2023 жылғы 19 қазанда Өскемен қаласының №34 мектеп-лицейінде Лицей күніне арналған мерекелік іс-шаралар өтті. Оларға байқаулар, шеберлік сабақтары, лицей тарихына арналған кураторлық сағаттар және тағы басқалар кірді.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының аға оқытушысы С. А. Мужчиль туған лицейіне педагогтар мен оқушыларды осы мерекемен құттықтау үшін келді. Біздің әріптесіміз 2-сыныптармен  уәждемелік әңгімелер өткізді, сондай-ақ лицеистер қатарына қабылдауда сөз сөйледі. Савелий Александрович лицейге өркендеу, әріптестер-педагогтарға жұмыстан  ғанибет алуды тіледі, ал балаларды жан-жақты дамуға шақырды. Ол өзінің мектеп  ұстаздарында нағыз  ұстаздың қандай болуы керектігін көргенін атап өтті.

№ 34 мектеп-лицейді кезекті табысты жылмен құттықтаймыз! Осы лицейдің көптеген түлектері ҚАЕУ-де оқитынын мақтан тұтамыз! ҚАЕУ мен Өскемен қаласының №34 мектеп-лицейінің көпжылдық ынтымақтастығы түрлі бағыттар бойынша дамып келе жатқанына қуаныштымыз!

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы