«Отбасылық кеңес беру» тақырыбындағы  тәжірибелік сабақ

2023 жылғы 06 желтоқсанда 3 курс студенттері үшін «Психология» білім беру бағдарламасының «Психологиялық кеңес беру негіздері» пәні аясында шақырылған  тәжірибелік кеңесші психолог, гештальт-терапевт Сорокина Татьяна «Отбасылық кеңес беру» тақырыбында  тәжірибелік сабақ өткізді.

Отбасылық кеңес беру – бұл отбасына және оның мүшелеріне оның жұмысын қалпына келтіру, оңтайландыру және оның мүшелері арасындағы қарым-қатынасты жақсарту, отбасы мен оның мүшелерінің дамуы үшін қолайлы отбасылық жағдай жасау мақсатында мақсатты психологиялық әсер ету.

Сабақта гештальт терапиясы мен жүйелік отбасылық терапияның интеграциясын қолдана отырып, ерлі-зайыптыларға кеңес берудің демо-нұсқасы көрсетілді, содан кейін топтың эмоционалды  жауабы болды.

Педагогика және психология кафедрасы