ҚАЕУ «WorldSkills Kazakhstan-2022» республикалық чемпионатына қатысты

2022 жылғы 6-10 желтоқсан аралығында Астана қаласында «WorldSkills Kazakhstan-2022» республикалық кәсіби шеберлік чемпионаты өткізіледі, оған ТжКБ жүйесінің 500-ден астам студенті және республиканың барлық өңірлерінен жастар қатысады. Чемпионат 30-дан астам құзырет бойынша өтуде www.worldskills.org

Қазақстан-Американдық еркін университеті «Қонақүйді әкімшілендіру: қонақ үй-ресепшионист» құзыретінде Қадылбекова Әмина және сарапшы-компатриот (тәлімгер), бизнес кафедрасының PhD докторы – Искендерова Фатима Велибекқызы.

Әмина ҚАЕУ жоғары колледжінің 2022 жылғы түлегі, «Туризм» ББ (үздік диплом) және қазіргі уақытта ҚАЕУ «Маркетинг және PR-менеджмент» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті. Ол 3 тілді – қазақ, орыс, ағылшын тілдерін жетік меңгерген.

Әмина мен оның тәлімгеріне жеңіс тілейміз!

Бизнес кафедрасы