Қазақстан-Неміс университетімен ынтымақтастық болашағы

2023 жылғы 5 маусымда Қазақстан-Американдық еркін университетінде Қазақстан-Неміс университетінің ректорымен кездесу өтті.

Кездесуге Батыс Германиядан келген Қазақстан-Германия университетінің президенті, профессоры доктор Роммель Волрад және оның жұбайы қатысты. Сонымен қатар, кездесуге Қазақстан-Неміс университетінің негізін қалаушы, профессор, ғылым докторы, ҚНУ мен Д. Серікбаев атындағы ШҚТУ арасындағы халықаралық ынтымақтастық жобасының кураторы қатысты. Дамитов Бақыт Қабдошұлы қатысты.

Іс-шара барысында Германиядан келген қонақтар ҚАЕУ-мен танысып, университет президенті Мәмбетқазиев Ережеп Әлхайырұлы оларды жеке қабылдады.

Кездесу барысында екі жоғары оқу орнының бірлескен жоспарлары мен міндеттері талқыланды.

Ынтымақтастық үшін алғыс айтамыз!

Жұртшылықпен байланыс орталығы