«Тұран-Астана» университетінің студенттеріне арналған дәріс

2024 жылғы 27 наурызда PhD докторы, профессор, ҚАЕУ құқық және халықаралық қатынастар кафедрасының меңгерушісі Алембаев Қайрат Оралқанұлы академиялық ұтқырлық шеңберінде (өзара ынтымақтастық туралы шарт негізінде) «Тұран-Астана» университетінің «ұлттық және халықаралық құқық» кафедрасының студенттеріне «қылмыстың Виктимологиялық аспектілері» тақырыбында дәріс өткізді. Дәріс аясында келесі мәселелер қарастырылды: қылмыс құрбаны туралы түсінік, құрбандық пен құрбандық, жәбірленушінің қылмыс жасаудағы рөлі, Виктимологиялық типология, қылмыстың Виктимологиялық алдын-алу.

ТАУ студенттері дәрістен кейін Қайрат Оралқанұлына виктимология тақырыбына қатысты сұрақтар қойды. Барлық сұрақтарға толық жауаптар берілді.

Құқық және халықаралық қатынастар кафедрасы