Американдық профессордың колледж студенттерімен кездесуі

2023 жылғы 26 желтоқсанда ҚАЕУ Жоғары колледжінің және Абай атындағы Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжінің студенттері Қазақстан-Американдық еркін университетіне Буффало қаласы Нью-Йорк  штаты университетінің профессоры Констанс Девердің қонақ дәрісіне шақырылды.

Профессор Девер қазіргі заманғы педагог рөлінің маңыздылығын талқылады, педагогика ғылымы әлеміндегі өз жолы туралы айтып, американдық білім туралы ақпаратпен бөлісті. Профессор Констанс Карла Девердің қонақ дәрісі ғалымдар арасында білім мен тәжірибе алмасудың маңыздылығы тағы да аталып көрсетіледі.

Іс-шара ашық талқылаумен аяқталды, онда студенттер профессор Девермен жеке сөйлесуге, өз сұрақтары мен әсерлерімен бөлісуге мүмкіндік алды. Қонақ дәрісі тек оқу іс-шарасы ғана емес, сонымен қатар студенттерге әлемдік ғылыми қоғамдастықпен байланысты сезінудің бірегей мүмкіндігі болды.

Жұртшылықпен байланыс орталығы