Бағалы қағаздар нарығы бойынша Халықаралық студенттік олимпиада

2024 жылғы 15 наурызда Новосібір мемлекеттік экономика және басқару университеті (НМЭБУ) бағалы қағаздар нарығы бойынша XXIII Халықаралық студенттік олимпиада өткізді. Қаржы нарығы және қаржы институттары кафедрасы ұйымдастырған іс-шара Ресей (, ЭЖМ, НГУЭУ, ТМУ), Қазақстан (ҚАЕУ, Алматы Менеджмент Университеті, Alikhan Bokeihan University), Қырғызстан (Қырғыз-Ресей Славян Университеті, ҚЭУ, НИУ ҒЗУ) сияқты елдердің атынан қатысатын 24 өңірден және 30-дан астам жоғары оқу орындарынан студенттер жинады), Қытай ( СПбМЭУ ) және Боливия (Лобачевский атындағы ННМУ).

Олимпиадаға қатысушылардың қатарында Қазақстан-Американдық еркін университетінің «Менеджмент» білім беру бағдарламасының 3 курс студенті Палева Екатерина да болды. Бизнес кафедрасының аға оқытушысы Юлия Владимировна Трофимованың жетекшілігімен ол 50,71 балл нәтижесімен тест тапсырмаларын шешуде   лайықты 2 орын алып, білім мен дағдылардың жоғары деңгейін көрсетті.

Ұйымдастыру комитеті мен ұйымдастырушылар олимпиаданың барлық қатысушыларына белсенді қатысқаны және кәсібилігінің жоғары деңгейі үшін алғыс білдірді. Іс-шара қаржы нарығы саласында халықаралық тәжірибе мен білім алмасудың маңыздылығын көрсетті және студенттердің ой-өрісін кеңейтуге, сондай-ақ әртүрлі елдердің университеттері арасындағы достық байланыстарды нығайтуға ықпал етті.

Дереккөз: https://nsuem.ru/university/news-and-announces/2024/03/143080

Бизнес кафедрасы