КАФЕДРА МАҚТАНЫШТАРЫ

ҚАЕУ студенттері Қазақстан Республикасы Чемпионатының, Азия чемпионатының, Қысқы Азия ойындарының жеңімпаздары мен жүлдегерлері, жасөсіпірімдер арасындағы әлем Чемпионатының жүлдегерлері, дүниежүзілік қысқы Универсиаданың жеңімпаздары мен жүлдегерлері болып табылады.

Трентино (Италия) қаласында өткен дүниежүзілік қысқы Универсиадада «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенті Геннадий Матвиенко  шаңғы жүгірісі жарысы бойынша ерлер эстафетасы құрамында алтын медальға ие болды.   Ал ҚАЕУ студенттері құрамына енетін хоккей құрама командасы 2 орынға ие болды, олар Канада құрамасымен табан тірескен кездесудің нәтижесінде екінші орын алды.

Полежаева Светлана Азия чемпионатында есу спортынан алтын медаль жеңіп алды (Тайвань а.).

Сабимолданова Айгуль  армрестлинг бойынша Азия чемпионы атанды. Самаркандта (Өзбекстан)  өткен XV  Азия чемпионатында байдаркада және каноэде есу спортынан Қазақстан-Американдық еркін университетінің студенттері  Куликова Анна мен  Шпак Андрей  2 күміс медаль ұтып алды. Валерия Цой Әлем Кубогы кезеңінде сноубордтан 4 орынға шығып ҚР Сочидегі Олимпиадалық құрама командасына енді. Турсынбеков Ерасыл қазақша күрестен Қазақстан Республикасының жеңімпазы атағына ие болды.

Полежаева Светлана

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4 курс студенті,

Азияның үш дүркін чемпионы, есу спорты түрінен ҚР бірнеше дүркін чемпионы.

Матвиенко Геннадий

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының» мамандығының 3 курс студенті, 2013 ж.

Шаңғы жүгірісі бойынша дүние жүзілік қысқы Универсиаданың чемпионы, жасөсіпірімдер арасындағы Әлем чемпионатының қола жүлдегері,

ҚР Чемпионатының бірнеше дүркін жеңімпазы және жүлдегері.

Валерия Цой

Сноубордтан Әлем Кубогында 4 орын алған. ҚР тоғыз дүркін чемпионы.

ҚР Сочи-2014-ке барған олимпиадалық құрама командасының мүшесі.

Сәбимолданова Айгуль

Сабимолданова Айгуль

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4 курс студенті,

Азия чемпионатының жеңімпазы мен жүлдегері, армрестлинг бойынша  ҚР бірнеше дүркін чемпионы.

Члены сборной Республики Казахстан по гребле на байдарках и каноэ

Байдаркада және каноэде есу спорты бойынша ҚР құрама командасының мүшелері.

Шпак Андрей – Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2 курс студенті, Азия чемпионатының күміс жүлдегері,   байдаркада және каноэде есу спортынан ҚРЧ бірнеше дүркін жеңімпазы және жүлдегері.

Атағы: Халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Ларионов Степан – Дене шынықтыру және спорт» мамандығының студенті, байдаркада және каноэде есу спортынан жасөсіпірімдер арасындағы Азия чемпионы, ҚР бірнеше дүркін чемпионы.

Атағы: Халықаралық дәрежедегі спорт шебері

Куликова Анна – «Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының 2 курс студенті, байдаркада және каноэде есу спортынан Азия чемпионатының күміс жүлдегері.

Турсынбеков Ерасыл

Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4 курс студенті, ҚР қазақша күрес бойынша чемпион.Атағы: Спорт шебері

Тупик Ксения

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 4 курс студенті. Сноубордтан ҚР-ның бірнеше дүркін жеңімпазы және жүлдегері.

Атағы: Спорт шебері .

Подставочкина Екатерина

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 1 курс студенті, байдаркада және каноэде есу спорты бойынша ҚР СШ, Самаркандта өткен Азия чемпионатында  2 орын алған, ҚР чемпионы.  Алматы, 2013-2014 жж

Грищенко Алексей, Метальников Леонид, Рымарев Евгений

«Дене шынықтыру және спорт» мамандығының түлектері, ҚР шайбалы хоккей командасы  турнирдің үздік ойыншысы құрамында 2013ж.

Дүние жүзілік қысқы Универсиаданың күміс жүлдегерлері.

Шуликин Александр Алексеевич

5В011700 «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығының түлегі, ҚР Республикалық гвардиясының офицері.

Мазибаева Жанар Оралхановна

5В011700 «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығының түлегі, Абай атындағы Қаз ҰПУ «Қазақ тілі теориясы және әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы, 30-ға жуық ғылыми мақалалар мен оқу құралдарының авторы

Килыбаева Гульнур Кенжаканқызы

5В010200 «Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі» мамандығының түлегі, С.Аманжолов атындағы ШҚМУ «Бастауыш білім теориясы мен әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы, 30 ға жуық мақала мен оқу-әдістемелік құралдардың авторы.

Ващилов Иван Алексеевич

5В050300 «Психология» мамандығының 2010 жылдың түлегі, Өскемен қаласының «Еңбек нарығын сараптау және болжау орталығы» қоғамдық қорының үйлестірушісі, «Gestalt» қоғамдық бірлестігінің қызметкері, тәжірибедегі психолог-кеңесші (Ресей, Красноярск қ.)

Мошенская Наталья Алексеевна

5В011800 «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығы бойынша 2010 жылдың ҚАЕУ түлегі, ҚАЕУ-дің Ғылыми-зерттеу бөлімінің менеджері, экономика ғылымдарының магистрі.