«CLIL технологиясын қолданудың   практикалық аспектілері» тақырыбында семинар

2023 жылдың 1 қарашасында «Әлемдік білім және ғылым: жаһандық сын-қатерлерді бірлесіп еңсеру» халықаралық ғылыми Конгресінің аясында аға оқытушы Анна Александровна Осколкованың жетекшілігімен «CLIL технологиясын қолданудың практикалық аспектілері» тақырыбында семинар өтті. Семинар аясында «Шет тілі: екі шет тілі» білім беру бағдарламасының 4 курс студенттері анықталып танылған мәтіндермен жұмыс істеудің шығармашылық тәсілдерін қарастырып, таныстырылды. Мысалы, студенттер әртүрлі деңгейдегі тапсырмаларды жасау үшін графикалық органайзермен жұмыс істеу әдістерін қоса алғанда, өздерінің шығармашылық тәсілдерін ұсынды. Бұл әдістер тіл мен мәдениетке деген қызығушылықты арттырудың және оқушылардың ынтасын арттырудың тиімді құралдары болып табылады.

Семинарда сондай-ақ осындай инновациялық әдістерді қолдану студенттердің шет тілін қабылдау және түсіну деңгейін жақсарта отырып, олардың тілдік дағдыларын жан-жақты дамытуға ықпал ететіні атап өтілді.

Шет тілдері кафедрасы