«Coding Skills» бағдарламалау бойынша VI аймақтық олимпиада

Қазақстан-Американдық еркін университеті «Oskemen IT-HUB»-пен бірлесіп, Сіздерді 2023 жылғы 13 сәуірде Өскемен қаласындағы университет базасында өтетін Шығыс Қазақстан облысы колледждерінің оқушылары арасында «Coding Skills» бағдарламалау бойынша VI өңірлік олимпиадасының жұмысына қатысуға шақырады.

Олимпиадаға қатысушылар: олимпиадаға әрбір ТжКБ ұйымынан 1-ден 5 оқушыға дейін қатысуға рұқсат етіледі.

Олимпиаданы өткізу нысаны: Moodle платформасы https://moodle.kafu.edu.kz/.

Олимпиада бағдарламасы 2 турды қамтиды: I тур – «Онлайн тестілеу», II тур – «бағдарламалау бойынша есептерді шешу».

«Coding Skills» бағдарламалау бойынша VI өңірлік олимпиадаға қатысты барлық сұрақтар мен ұсыныстарды ҚАЕУ «Бизнес» кафедрасы қабылдайды:

E-mail: olympiada@kafu.kz

Байланыс тұлғасы:

• Толстихина Татьяна Сергеевна-87058396560
  • Косенко Павел Павлович-87773168276
  • «Oskemen IT-HUB» IT-стартаптар өңірлік технопаркінің басшысы

«Coding Skills» бағдарламалау бойынша VI аймақтық олимпиадаға қатысуға
ӨТІНІМ
Өскемен қ-сы, Қазақстан-Америандық еркін университеті 13 сәуір 2023 жыл

Қатысушының Т.А.Ә.Колледждің атауыҚатысушының байланыс телефоны, электрондық мекенжайыБағдарламалау тіліКолледж командасы басшысының Т. А. Ә., байланыс телефоны, электрондық мекенжайы
1.
2.