Coursera халықаралық білім беру платформасында оқыту

ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі біздің университетке Coursera халықаралық білім беру платформасына қол жеткізу үшін 100 лицензия берді.

Қазақстаннан мыңдаған студенттер Coursera жаһандық білім беру платформасының арқасында Еуропа мен Американың жетекші университеттерінің мыңдаған жаппай ашық онлайн курстарынан тегін өту кезеңінен сәтті өтті.

Coursera платформасында сіз өзіңізге ыңғайлы тілді таңдап, оқуды бастай аласыз. Кірістірілген тіл интерфейсі мәтіндік материалды автоматты түрде аударады. 4000-нан астам курста қазақ немесе орыс тілдерінде субтитрлері бар бейнематериалдар бар.

Coursera шеңберінде оқуға ҚАЕУ ақпараттық қамтамасыз ету және цифрлық білім беру технологиялары орталығына, орталық директоры – Трофимова Юлия Владимировна, 122 кабинетке жүгіну арқылы 2 және 3 курстардың барлық білім беру бағдарламаларының студенттеріне өтініш беруге болады.

Өтінім беру мерзімі-18 сәуір 10-00 дейін.

Міндетті шарт-курсты 2 ай ішінде сәтті аяқтау және сертификат алу.