«Экономиканың орнықты дамуына сын-қатерлер мен қауіп-қатерлер: жаһандық және өңірлік трендтер» халықаралық диалог алаңы

2023 жылғы 10 ақпанда Қазақстан-Американдық еркін университетінің бизнес кафедрасы Нижневартов мемлекеттік университеті, РФ Нижневартовск қ. өткізілетін «Экономиканың орнықты дамуына сын-қатерлер мен қауіп-қатерлер: жаһандық және өңірлік трендтер» Халықаралық диалог алаңына қатысты.

НВМУ ЖБ ФГБОУ коммерция және менеджмент кафедрасының доценті, э.ғ.к., Е.Е.Щербик кіріспе сөзбен сөйледі, ол жаһандану жағдайындағы халықаралық ынтымақтастықтың маңыздылығын атап өтті.

«Бизнес» кафедрасының спикері ретінде аға оқытушы, PhD докторы В.Н.Непшина «Экономиканы тұрақты дамыту мақсатында басқарушы кадрларды даярлаудағы заманауи үрдістер»тақырыбында баяндама жасады.

Сондай-ақ, басқа жоғары оқу орындарының спикерлері ретінде сөз сөйлегендер:

• Ливенец М.И., «Нижневартов мемлекеттік университеті» ФГБОУ коммерция және менеджмент кафедрасының оқытушысы, РФ Нижневартовск қ., «Мұнай-газ өндіру аймағы мысалында санкциялық қысымды еңсеру жолдары»тақырыбымен;
  • Бекешев Б., «С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті» КЕАҚ оқытушысы., ҚР Астана қ., «Еліміздің азық-түлік қауіпсіздігіндегі өсімдік шаруашылығын әртараптандырудың рөлі»тақырыбымен.
  • Радыгина Е.Г., п.ғ.к., «Орал мемлекеттік экономикалық университетінің» доценті, РФ Екатеринбург қ., «Өңірдің туризмінің тұрақты даму көрсеткіштерін қамтамасыз етудегі шағын кәсіпкерлік субъектілерінің рөлі»тақырыбымен;
  • Волкова И. А., Э.ғ.д., профессор «П. А. Столыпин атындағы Омбы мемлекеттік аграрлық университеті», РФ Омбы қ., «Ауыл шаруашылығын дамыту: стратегиялық олқылықтар және мүмкіндіктер терезелері»тақырыбымен;
  • Огурцова Ю.Н., э. ғ. к., «Орал мемлекеттік экономикалық университетінің» доценті, РФ Екатеринбург қ., «Өнеркәсіптік туризм ескі өнеркәсіптік аймақтың тұрақты даму факторы ретінде»тақырыбымен.

Диалог алаңы белсенді талқылау түрінде өтті.

Осы іс-шараға қатысушыларға алғыс айтамыз және одан әрі ынтымақтастыққа үміттенеміз.

Бизнес кафедрасы