«IT-Management» халықаралық қосдипломдық бағдарламасы: мансапқа қосқан үлес

Шерхан Хансейіт-Қазақстан-Американдық еркін университетінің магистранты, оның оқу жолы екі ел мен екі университет арқылы өтеді. Ол Германияда оқу үшін University of Applied Sciences Zwickau-ны таңдады, онда ол «IT-Management» қос дипломды бағдарламасын оқиды. Шерхан өзінің табандылығы мен білімге деген құштарлығының арқасында оқуды сәтті  орындауда және университет өміріне белсенді қатысады.

Германиядағы оқу тәжірибесі Шерхан үшін нағыз сынақ болды, бірақ ол оны батыл қабылдады және күн сайын өзінің білімі мен дағдыларын кеңейтеді. Оның University of Applied Sciences Zwickau қолданбалы ғылымдар университетінде оқуы оған академиялық ортаға енуге және шетелдік  студенттер мен оқытушылармен байланыс орнатуға мүмкіндік береді. Шерхан Хансейіттің University of Applied Sciences Zwickau-да оқуы, оның білім  алу жолындағы маңызды кезең, ол болашақ мансапқа жаңа мүмкіндіктер ашты.