ОБЛЫСТЫҚ IT-ХАКАТОН «SHYĞYS ÖRKENI» -2024

2024 жылдың 5-6 наурызы аралығында «ШYĞYS ÖRKENI»-2024 облыстық it-хакатоны өтті, оған «Ақпараттық жүйелер» ББ Қазақстан-Америка Еркін университетінің білім алушылары Данил Федотов пен Аян Хасенов, сондай-ақ әртүрлі өңірлерден келген мектептер, жоғары оқу орындары мен колледждер қатысты.

Хакатон-бұл әртүрлі сараптамалық білімі мен кәсіби тәжірибесі бар мамандар идеяларды, шешімдер мен тұжырымдамаларды бірлесіп қалыптастыру үшін белсенді түрде ынтымақтасатын интеллектуалды іс-шара. Бұл іс-шара барысында нақты мәселелерді шешу немесе қарқынды шығармашылық өзара әрекеттесу жағдайында инновациялық өнімдерді құру мақсатында әртүрлі көзқарастар мен дағдылар біріктіріледі.

It-хакатон «SHYĞYS ÖRKENI»-2024 онлайн режимінде өтті, онда қатысушыларға қашықтықтан орындау үшін тапсырмалар мен тәлімгерлерден нұсқаулар берілді.

7 сағат ішінде қатысушыларға қазіргі қоғамның өзекті мәселелерінің бірін шешу үшін машиналық оқыту, жасанды интеллект және кәмелетке толмағандар арасындағы психикалық денсаулық пен суицидтің алдын алу мониторингі бойынша деректерді талдау алгоритмдерін пайдалана отырып, IT-шешімді әзірлеу ұсынылды. Осы уақыт ішінде «хрусталь сарайлар» командасының қатысушылары: Федотов Данил мен Хасенов Аян барлық критерийлерді ескере отырып шешім әзірледі, бұл сайып келгенде команданы жеңіске және кезекті бірінші орынға жеткізді!

Балаларымызды құттықтаймыз және оларға одан әрі жеңістер тілейміз!

Бизнес кафедрасы