Орыс тілі мен әдебиеті бойынша өңірлік олимпиаданың қорытындысы-23

Кез-келген қоғамға дарынды адамдар қажет. Ойлайтын, тәуелсіз, шығармашылық тұлғаны дамыту негіздері мектепте құрылуы керек. Әр  педагог тек мектеп оқулығымен жұмыс істеуге қанағаттанбайтын, сабақта жұмыс істеуге қызығушылық танытпайтын, сөздіктер мен энциклопедияларды оқитын, арнайы әдебиеттерді оқитын, әртүрлі білім салаларында сұрақтарына жауап іздейтін оқушылармен кездестірді.

Оқушылардың зияткерлік дамуына бағытталған көптеген жұмыс әдістерінің ішінде пәндік олимпиадалар, соның ішінде орыс тілі мен әдебиеті олимпиадасы ерекше орын алады.

2023 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан-Американдық еркін Университетінде 11 сыныпқа арналған орыс тілі мен әдебиеті бойынша  Өңірлік олимпиада өтті. Олимпиадаға орыс және қазақ тілдерінде оқытатын білім беру мекемелері қатысты. Олимпиада екі кезеңнен тұрды – орыс тілі бойынша тестілеу және әдебиет бойынша жобаны қорғау.

Байқауды олимпиада жүргізушісі – Бугаев Михаил («Журналистика» ББ студенті) ашты. Бірінші вице-президент Жасұлан Ерболұлы Байкенов, ҚАЕУ ректорының кеңесшісі, қазылар алқасының төрағасы Нестеренко Наталья Александровна құттықтау сөз сөйледі. Олар олимпиадаға қатысушылар мен олардың басшыларына алғыс айтып, білім беру байланыстарын нығайту үшін түрлі іс-шараларды өткізудің маңыздылығын атап өтті.

Олимпиада қорытындысы бойынша 1, 2, 3 және 4 орын, қатысушы сертификаты берілді. Жеңімпаздар «Орыс тілі мен әдебиеті» және «Журналистика»білім беру бағдарламалары бойынша ҚАЕУ-де оқу үшін түрлі жеңілдіктер алды.

Олимпиада нәтижелерімен осы жерден танысуға болады.

Ұйымдастыру комитеті