Презентация байқауы: өткен, қазіргі, болашақ

АҚПАРАТТЫҚ ХАТ

Қазақстан-Америка еркін университеті университеттің 30 жылдық мерейтойына арналған «Қазақстан-Америка еркін университеті: өткен, қазіргі, болашақ» атты өңірлік презентация конкурсын өткізу туралы хабарлайды.

Өтінімді ресімдеу үлгісі
«ҚАЗАҚСТАН-АМЕРИКА ЕРКІН УНИВЕРСИТЕТІ: ӨТКЕН, ҚАЗІРГІ, БОЛАШАҚ»ӨҢІРЛІК ПРЕЗЕНТАЦИЯ КОНКУРСЫНА ҚАТЫСУҒА ӨТІНІМ
Қатысушының тегі, аты, әкесінің аты, оқу орнының толық атауы, сыныбы.
Қатысушыны дайындаған мұғалім туралы мәліметтер – Толық аты-жөні.
Тұсаукесердің атауы (Мысалы, «халықаралық аренадағы қасу имиджі», «қасу тарихы», «білім сабақтастығы – қасу қырлары» және т. б.)
Байланыс ақпараты (конкурсқа қатысушы оқитын мектептің толық атауы, e-mail, қатысушының және оның басшысының телефондары – белсенді нөмірлер).

Конкурс шарттары
Конкурсқа қатысушы «Қазақстан-Америка еркін университеті: өткені, бүгіні, болашағы»идеясын білдіретін презентация (бір-бес слайд) әзірлейді.
Қатысушыларға КАСУ туралы белгілі немесе жаңа оқиғаны бір презентацияда көрнекі түрде білдіру ұсынылады. Біздің университетті білім беру, Халықаралық немесе мәдени қызметтің бір аспектісінде көрсететін кез-келген заманауи немесе тарихи мәселелер құпталады.
Презентация электронды түрде өтініммен бірге поштаға жіберіледі (форматта .pptx немесе .pdf).

Бағалау критерийлері
Қазылар алқасы бағалау кезінде келесі критерийлерді ескереді:
жобаның жалпы логикасы,
фотосуреттер мен мәтіннің сапасы,
автордың өзіндік ерекшелігі,
конкурс тақырыбына және өз атының тақырыбына сәйкестігі.
Конкурсқа Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандары мектептерінің 11 сынып оқушылары ғана шақырылады, бір оқу орнынан қатысушылардың кез келген саны қабылданады. Тұсаукесер қазақ және орыс тілдерінде болуы мүмкін.
Презентациялар мен өтінімдер 2024 жылдың 5 мамырына дейін қабылданады.
5 мамырдан 12 мамырға дейін қазылар алқасы жұмыс істейді.
Байқау нәтижелері 2024 жылғы 12-20 мамыр аралығында жарияланады.

Университеттің 30 жылдық мерейтойына арналған «Қазақстан-Америка еркін университеті: өткен, қазіргі, болашақ» өңірлік презентация конкурсын өткізу қорытындысы бойынша бірінші, екінші және үшінші орын белгіленеді.
Жеңімпаздар дипломдармен марапатталады. Дипломда жеңімпазды дайындаған басшы туралы ақпарат көрсетіледі.
1 орын үшін дипломмен жеңімпазға ҚАЕУ – де оқуға грант, 2 орын үшін дипломмен жеңімпазға – ҚАЕУ-де оқуға 50% жеңілдік, 3 орын үшін дипломмен жеңімпазға-ҚАЕУ-де оқуға 30% жеңілдік беріледі.
Қатысушылар сертификаттармен марапатталады. Университеттің 30 жылдық мерейтойына арналған «Қазақстан-Америка еркін университеті: өткен, қазіргі, болашақ» өңірлік презентация конкурсына қатысу тегін.

Конкурсты ұйымдастыру комитетінің байланыс деректері:
Қазақстан Республикасы, Өскемен қаласы, М. Горький көшесі, 76, каб. 101. Тел. 8 (7232) 50-03-00, 8 707 440 00 01, e-mail omipkafu@mail.ru
Электрондық пошта арқылы жіберілген хаттар үшін «тақырып» өрісінде «байқауды»белгілеуді сұраймыз.