ҚАЕУ және ЭҚК колледждері үшін Қазақстан-Американдық еркін университетінің кәсіптік бағдары

2024 жылдың 29 ақпаны мен 15 наурызы аралығында ҚАЕУ колледжі және ЭҚК студенттері ақпарат көзі ғана емес, сонымен қатар олардың болашақ мансаптық жетістіктері үшін шабыт пенуәждеме көзі болған кәсіптік бағдарлау іс-шараларына белсенді қатысты.

Бұл іс-шаралар студенттердің Қазақстан-Американдық еркін университетінің жетекші оқытушылары және студенттерімен өзара іс-қимыл алаңына айналды. Күн сайын колледж студенттері ҚАЕУ студенттерімен бірлесіп ұйымдастырылған бизнес кафедрасының жетекші оқытушыларының дәрістеріне, семинарларына және шеберлік сабақтарына  қатысуға мүмкіндік алды.

Іс-шаралардың негізгі мақсаты студенттерге өздерінің кәсіби жолдарын таңдауға көмектесу болды. Осы екі апта ішінде олар кәсіби мүмкіндіктер әлеміне енуге, өздерінің қызығушылықтары мен дарындарын ашуға ерекше мүмкіндік алды. Көптеген қатысушылар бұл іс-шаралар болашақ кәсіби қызметке қатысты өздерін және өз тілектерін жақсы түсінуге көмектескенін атап өтті.

Кәсіптік бағдарлау жөніндегі іс-шаралар ҚАЕУ және колледж студенттерінің өміріндегі маңызды кезең болды, оларға кәсіби жолды таңдауда ғана емес, сонымен қатар өз болашағына сенімділікпен және оптимизммен дайындалуға көмектесті.

Бизнес кафедрасы